Welcome to the web-site of the insaNe brotherhooD™
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Правила на форумот:

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 29
Join date : 2011-01-04

PostSubject: Правила на форумот:   Wed Jan 05, 2011 3:19 am

Забрането е:

- Рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останато без дозвола од администраторот
- За секоја нова работа отварајте нова тема, а не во темите на другите членови да пишувате за вас.
- Spam, flood, непотребно натрупување на постови (освен во делот на форумот каде што тоа е дозволено
- Навреди од верска, национална, политичка и друго...
- Инцирање на теми и постови кои се надвор од темата, доколку тоа се случи истите ќе бидат преместени/изменети/избришани
- Пред да отворите нова тема разгледајте малку во претходните страни да не е веќе отворена таква тема.Одвојте си малку време за да го запознаете подобро овој форум. Можеби ќе видите многу интересни теми кои чекаат на вашите постови и мислења.
Back to top Go down
View user profile http://ib-team.board-directory.net
 
Правила на форумот:
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
insaNe brotherhooD :: General :: Правила на Форумот-
Jump to: