Welcome to the web-site of the insaNe brotherhooD™
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Вицеви со Чак Норис

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 29
Join date : 2011-01-04

PostSubject: Вицеви со Чак Норис   Thu Jan 06, 2011 1:51 am

Чак Норис

Само Чак Норис може да каже збор без да искористи ниту една буква;

Чак Норис може да исфрли цела куќа низ прозорец;

Само Чак Норис може да пие вода од чешма на екс!;

Сто јадат комшиите на Чак Норис??
-Ќутек;

Зошто Чак Норис спија со запалена ламба?
Не зошто се праши од темнина туку што темнината се плаши од Чак Норис;

Што прави Чак Норис на вечер во 8 и пол на дрво?
-Гледа кога лисјата паѓаат во живо.
Back to top Go down
View user profile http://ib-team.board-directory.net
 
Вицеви со Чак Норис
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
insaNe brotherhooD :: Забава :: Вицеви-
Jump to: